HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2019
İş Makinası - Allison Transmisson, Türkiye’de de DLS dedi
Allison Transmisson, Türkiye’de de DLS dedi

Allison Transmisson, Türkiye’de de DLS dedi

DLS, Allison Trasmission ile olan iş birliğini Türkiye’ye taşıdı. DLS Türkiye, Allison’un tek yetkili servisi olarak satış, mühendislik ve servis hizmeti verecek.

Allison Transmission’un Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’da resmi distribütörü olarak hizmet veren Drive Line Systems (DLS), 50 yılı aşkın süredir Allison şanzımanlarının disribütörlüğünü yapıyor. Yeni iş birliği ile DLS Türkiye, Allison Transmission’un Türkiye’deki tek yetkili servisi oldu.

“Rakipsiz bir deneyim ve bilgi birikimine sahibiz”

DLS Türkiye Operasyon Müdürü Celal Özyürek, yeni distribütörlük anlaşmaları ile ilgili olarak; “Allison Transmission, orta ve ağır hizmet tipi araçlar için lider tam otomatik şanzıman üreticisi konumdadır. Allison ile 1967’den bu yana devam eden iş birliğimiz neticesinde gerek ürünler, gerekse satış sonrası hizmetler konusunda rakipsiz bir deneyim ve bilgi birikimine sahibiz. Bu doğrultuda Türkiye’de de birlikte büyük başarılara imza atarak, sektörümüze de değer katacağımıza inancımız tam.” dedi.

Dünya çapında yaklaşık 1,400 distribütör ve bayi lokasyonuyla satış sonrası hizmetlerde de geniş bir servis ağına sahip olan Allison 80’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor.

Her bölgede en az bir satış sonrası hizmet noktası

Allison Transmission Türkiye ve Ortadoğu Bölge Direktörü Atak Talas, Türkiye’de bayi ağlarını daha da geliştirdiklerini belirterek; “DLS ile iş birliğimiz Türkiye’de yürüttüğümüz operasyonlara büyük değer katacak. Müşterilerimize yakın iş birliği içinde olmak için 2019 yılında her bölgede en az bir satış sonrası hizmet noktamız olabilmesi adına hızla çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

DLS Türkiye Operasyon Müdürü Celal Özyürek ise “Allison Transmission ürünlerinin servisi, Allison yedek parçaları ve yeni şanzıman satışları konusunda en verimli ürün ve hizmetleri sunmak üzere hazır bulunuyoruz. Müşterilerimiz için 7/24 ulaşabilecekleri bir destek sunuyoruz.” dedi.

Forum Makina
Forum Makina