Forum Makina
Forum Makina
HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2022
İş Makinası - Borusan Cat, değer katan ürün ve çözümleriyle Marble İzmir deydi
Borusan Cat, değer katan ürün ve çözümleriyle Marble İzmir deydi

Borusan Cat, müşterilerine değer katan ürün ve çözümleriyle

Marble İzmir’deydi Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, doğal taş sektörünün dünyadaki en önemli etkinliklerinden, bu sene 30 Mart - 02 Nisan 2022 tarihleri arası düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

İş sahalarının durmaksızın çalışmasına olanak tanıyan proaktif iş modeli Borusan Cat Exchange - B’Daha, iş makinelerine yeni ömür kazandıran revizyon merkezleri ile yenilenen komponentler, teknolojiden yararlanan çözümler ve müşteriye değer katan tüm hizmetleri fuara taşıyan Borusan Cat, mermer segmentinin lider çözüm üreticisi olduğunu vurguladı.

“Mermer sektöründeki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz”

Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü Özer Şahin, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde müşteriyi odak noktalarına aldıklarını ve farklılaştıklarını söyledi. Borusan Cat’in tüm segmentlerde güçlü bir performans ortaya koyduğunu ve 2021 yılında mermer segmentinde iş makineleri sektörünün lider markası olduğu belirten Şahin sözlerine şu şekilde devam etti:

“Borusan Cat olarak ürün ve bize özgü çözümlerimizle müşterilerimizin kazanımlarına odaklanıyoruz. Onlara zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlarken benzersiz bir müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Doğal taş sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan Marble İzmir’de de Borusan Cat farkını ortaya koyan çözümlerimizi tüm katılımcılarla paylaşma fırsatı yakaladık. İçinde bulunduğumuz 2022 yılında da hedefimiz mermer sektörünün tercih ettiği marka olarak bu segmentte liderliğimizi sürdürmek olacak.”

Ocaklarda fark yaratan modeller: Cat 336 ve Cat 980

Fuar ziyaretçileri ayrıca Borusan Cat farkıyla sunulan yüksek verim, düşük yakıt tüketim ile ön plana çıkan sınıfının en yüksek blok itme ve çekme kuvvetine sahip Cat 336 ekskavatörünü deneyimleme fırsatını yakaladı. Borusan Cat standında ziyaretçilerle buluşan, mermer aplikasyonuna uygun tasarlanmış şase yapısı, sınıfının en düşük yakıt tüketimi, artırılmış kaldırma kapasitesi ve piyasada çok ses getiren yeni yüzüyle beraber Cat 980 lastikli yükleyici büyük beğeni topladı. Müşteriler yeni nesil modellerin getirdiği avantajları ve teknolojileri uzman danışmanlarla beraber deneyimledi. Borusan Cat Revizyon Merkezleri’nin yetkinliğini gösteren bu merkezlerde yenilenmiş Cat 980H motor ve Cat 349D/D2 hidrolik pompa da stant alanında sergilendi.

Metaverse deneyimini yaşattı

Borusan Cat, fuar standında finansman, garanti, eğitim, koruma, bakım, onarım, satış-sonrası yedek parça ve servis hizmetleri ile birlikte tüm müşteri destek çözümlerini katılımcılarla paylaştı. Kullanım ömrünü tamamlamış motor, güç aktarma, hidrolik gibi ana bileşenlerin (komponent) orijinal Cat parçalar kullanarak yenilendiği Borusan Cat Revizyon Merkezleri’nde yeni ömür kazanan komponentleri sergileyerek revizyon modelini ve fırsatlarını tanıttı.

Borusan Cat müşterilerinin, Borusan Cat garantisiyle satışa sunulan tüm ürünlere ve bu ürünlerin teknik özelliklerine erişimlerini ve teklif almalarını sağlayan, kampanyaların takibinden olası arızaları sesten tespit etmeye onlarca yenilikçi özellik ile fark yaratan Boom 360 uygulaması, Borusan Cat standında canlı olarak müşteriler tarafından deneyimlendi.

Sunduğu hizmet ve çözümlerini anlatan NFT’leri üreten sektörün ilk şirketi Borusan Cat, blok zincir teknolojisinde öncü pozisyonunu da korumaya devam ediyor. Şirket, stant alanında katılımcılara popüler blok zincir tabanlı metevarse ekosistemi olan Decentraland’de, yakın zamanda açtığı mağazayı da tanıttı. Pek çok katılımcı metaverse evrenine Borusan Cat ile adım attı.

Forum Makina
Forum Makina
Forum Makina