Forum Makina
Forum Makina
HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2021
İş Makinası - Crown Depo Çözümleri forkliftlerde standart garanti süresini uzattı
Crown Depo Çözümleri forkliftlerde standart garanti süresini uzattı

Crown Depo Çözümleri forkliftlerde standart garanti süresini uzattı

Depolamanın Çözüm Deposu mottosuyla müşterilerine kesintisiniz hizmet vermeyi hedefleyen Crown Depo Çözümleri, sektörde bir yeniliğe imza atarak FC 5200 akülü forklift serisinde standart garanti süresini 3 yıl / 6000 saate uzattı.

Geniş ürün yelpazesi, alanında uzman satış ve satış sonrası ekibiyle depo ekipmanları kullanıcılarına güçlü bir destek sağlayan sunan Crown Depo Çözümleri, FC 5200 serisi forkliflerde sunduğu 3 yıl / 6000 saate kadar (hangisi önce dolarsa) standart garanti süresiyle satış sonrasında bakım maliyetlerini minimuma indirme fırsatı sağlıyor.

Crown FC 5200 serisi akülü forkliftler özellikle dar alanlarda göstermiş olduğu manevra kabiliyeti ve parmak ucu kontrollerine sahip D4 kol dayama platformu ile yoğun depolama uygulamalarının gerçekleştiği alanlarda tercih ediliyor. Crown FC 5200, operatör verimliliğini merkezine alan ergonomik tasarımıyla operatörlerin yorulmadan, daha verimli bir şekilde çalışabilmesine olanak sağlarken, farklı uygulamalar söz konusu olduğunda uygun ataşmanlarla bağımsız uygulama ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor.

2.500 – 3.000 kg arası yükleme kapasitesine sahip olan Crown FC serisi, farklı asansör tipleriyle 8 metreye kadar kaldırma yüksekliği sunuyor.

Forum Makina
Forum Makina
Forum Makina