Forum Makina
Forum Makina
HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2020
İş Makinası - Güçlü Dieci Icarus 40.17 teleskopik yükleyici için cazip yılsonu kampanyası
Güçlü Dieci Icarus 40.17 teleskopik yükleyici için cazip yılsonu kampanyası

Güçlü Dieci Icarus 40.17 teleskopik yükleyici için cazip yılsonu kampanyası

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü İtalya merkezli teleskopik yükleyici markası Dieci, yıl sonuna özel avantajlı bir leasing kampanyası başlattı.

Sadece 31 Aralık’a kadar geçerli kampanya kapsamında, ağır koşullarda yoğun kullanıma karşı dayanıklılığıyla öne çıkan, zaman ve işgücü tasarruflu Dieci Icarus 40.17 model teleskopik yükleyiciler, %20 Euro peşinat ile 24 ay veya 36 ay sıfır faizle ödeme fırsatı ile sunuluyor.

İnşaatlarda verimliliği artıran teleskopik yükleyici

Dieci’nin Icarus 40.17 modelinin; gücü, dayanıklılığı ve kaldırma yüksekliğiyle özellikle inşaat ve endüstriyel taşımacılık alanlarında tercih edildiği belirtiliyor. 125 beygirlik nominal güç sağlayan Fiat motoru ve tozun motora girmesini engelleyen kaput tasarımıyla tozlu ve zor koşullarda etkin performans gösteriyor.

4 tona varan yükleri kolaylıkla taşıyabilen modelin ataşmanları da kolaylıkla ve hızlıca değiştirilebiliyor. Yüksek manevra kabiliyeti ile 4,4 metre yarıçapta dönebiliyor. Değişken kapasiteli hidrostatik tahrik sistemi sayesinde ise 2,5 tona kadar olan yükleri 16,9 metre yüksekteki bir noktaya hassas ve güvenli bir şekilde çıkarabiliyor.

Güçlü ses yalıtımı, klimalı ve otomatik süspansiyonlu koltuklara sahip kabini ile operatörün dış koşullardan olumsuz etkilenmesi önlenerek konforlu bir çalışma alanı sunuyor, böylece operatör verimliliğini de artırıyor.

Dieci’nin inşaat alanlarının gözdesi Icarus 40.17 için geçerli olan bu avantajlı kampanyasından faydalanmak isteyenler detaylı bilgiye https:// www.dieci.com.tr/Dieci-Icarus-40.17/index.html adresinden erişebiliyorlar.

Forum Makina
Forum Makina