Forum Makina
Forum Makina
HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2021
İş Makinası - Komatsu kazıcı yükleyicilerde 3 yıl veya 4.000 saat garanti kampanyası
Komatsu kazıcı yükleyicilerde 3 yıl veya 4.000 saat garanti kampanyası

Komatsu kazıcı yükleyicilerde 3 yıl veya 4.000 saat garanti kampanyası

Temsa İş Makinaları Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu için kullanıcılara kolaylık sunan bir uzatılmış garanti kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında yüksek performans sunan Komatsu WB97R-5 ve Komatsu WB97S-5 kazıcı yükleyiciler 3 yıl/4.000 saat (hangisi önce dolarsa) uzatılmış garantiyle kullanıcılara sunuluyor.

WB97 serisinin her iki modeli için 31 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanyayla birlikte kullanıcıların satış sonrasında karşılaşabileceği servis ve bakım masraflarının minimize edilmesi hedefleniyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan Komatsu WB97R-5 (ön tekeri küçük) ve WB97S-5 (dört tekeri eşit) kazıcı yükleyici modellerinin, yoğun uygulamaların söz konusu olduğu çalışma ortamlarında yüksek verimlilik sağladığı belirtiliyor. WB97R-5 ve WB97S-5 kazıcı yükleyici modellerinde operatör konforunu en üst seviyede tutmayı ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Komatsu, her iki modelde de klima, forklift çatalı, teleskopik (uzar) bom, kırıcı tesisatı gibi özellikleri standart olarak sunuyor.

WB97 serisinin Komatsu imzalı 99,2 (hp) beygirlik motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlarken, bu modellerde standart olarak bulunan ön kova ve arka kova full joystick kontrolleri sayesinde operatörler çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. WB97 serilerinde yana konumlandırılan egzoz çıkışı ise ön pencereyi kapatmayarak operatörlere geniş bir görüş açısı sunuyor. Zorlu zemin koşulları düşünülerek tasarlanmış ve Komatsu’nun WB97 serisinde sunmuş olduğu sınırlı kaydırmalı diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor.

Kullanıcılar www.komatsu.com.tr adresinden veya 0850 480 1 846 numaralı müşteri destek hattından kampanyayla ilgili detaylı bilgi alabilecekler.

Forum Makina
Forum Makina
Forum Makina