Forum Makina
Forum Makina
HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2022
İş Makinası - Komatsu kazıcı yükleyicilerde bahar kampanyası başladı
Komatsu kazıcı yükleyicilerde bahar kampanyası başladı

Komatsu kazıcı yükleyicilerde bahar kampanyası başladı

Komatsu, Yapı Kredi Leasing iş ortaklığıyla WB97 serisi kazıcı yükleyicilerde kullanıcılara ödeme kolaylığı sunan avantajlı bir leasing bahar kampanyası başlattı.

31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında kullanıcılara %30 Euro peşinat ile 24 veya 36 ay vade seçeneğiyle sıfır faizli ödeme fırsatı ile sunuluyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan Komatsu WB97R-5 (ön tekeri küçük) ve WB97S-5 (dört tekeri eşit) kazıcı yükleyici modellerinin, yoğun uygulamaların söz konusu olduğu çalışma ortamlarında yüksek verimlilik sağladığı belirtiliyor. WB97R-5 ve WB97S-5 kazıcı yükleyici modellerinde operatör konforunu en üst seviyede tutmayı ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Komatsu, her iki modelde de klima, forklift çatalı, teleskopik (uzar) bom, kırıcı tesisatı gibi özellikleri standart olarak sunuyor.

WB97 serisinin Komatsu imzalı 99,2 (hp) beygirlik motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlarken, bu modellerde standart olarak bulunan ön kova ve arka kova full joystick kontrolleri sayesinde operatörler çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. WB97 serilerinde yana konumlandırılan egzoz çıkışı ise ön pencereyi kapatmayarak operatörlere geniş bir görüş açısı sunuyor. Zorlu zemin koşulları düşünülerek tasarlanmış ve Komatsu’nun WB97 serisinde sunmuş olduğu sınırlı kaydırmalı diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor.

Kullanıcılar www.komatsu.com.tr adresinden veya 0850 480 1 846 numaralı müşteri iletişim hattından kampanyayla ilgili detaylı bilgiyi edinebilecekler.

Forum Makina
Forum Makina
Forum Makina