Forum Makina
HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2018
İş Makinası - Temsa İş Makinaları, Volvo Trucks En İyi Servis Yarışması VISTA finalisti oldu
Temsa İş Makinaları, Volvo Trucks En İyi Servis Yarışması VISTA finalisti oldu

Temsa İş Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü sürdürdüğü Volvo Trucks tarafından global çapta düzenlenen ve alanında dünyanın en büyük yarışması olan 60. VISTA (Volvo International Service Training Award)’nın Dünya Şampiyonası finallerine kaldı.

İsveç’in Göteborg kentinde yer alan Volvo Müzesi’nde gerçekleşen yarı finale, Temsa İş Makinaları’nın Türkiye genelindeki bayilerinde çalışan satış sonrası ekiplerinden Sağlam Motorlu Araçlar, Gökdenizler Otomotiv, Özmutlubaş Otomotiv ve Temsa İş Makinaları Hadımköy Servis katıldı. Sağlam Motorlu Araçlar, yarı finallerde bilgi ve deneyimleri ile ön plana çıkan başarılı 40 takım arasında yer alarak Dünya Şampiyonası finallerine kalmaya hak kazandı.

Volvo Trucks’ın satış sonrası servis hizmetlerini iyileştirme amacıyla düzenlediği VISTA yarışmasına bu yıl yaklaşık 125 ülkeden 231 takım katılıyor. Alanında dünyanın en büyük müsabakası olan VISTA finalleri, Volvo Trucks Türkiye’nin de yer aldığı 40 finalist takımın katılımıyla 26 Haziran tarihinde Brezilya Curtiba’da gerçekleşecek.

Forum Makina
Forum Makina