HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2019
İş Makinası - Temsa İş Makinaları’nda Pazarlama Müdürlüğüne Zeynep Özen getirildi
Temsa İş Makinaları’nda Pazarlama Müdürlüğüne Zeynep Özen getirildi

Temsa İş Makinaları’nda Pazarlama Müdürlüğüne Zeynep Özen getirildi

Temsa İş Makinaları’nın yeni Pazarlama Müdürü Zeynep Özen oldu. Otomotiv ve ticari araç sektöründe 15 yıllık deneyimi bulunan Özen, öncesinde Mitsubishi Motors ve Fuso markalarının Türkiye distribütörü olan Temsa Motorlu Araçlar’da Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak görev yapıyordu.


Sabancı Holding iştiraki olan Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu, Volvo Trucks, Crown, Dieci ve Terex Finlay markalarının iletişimi ve pazarlama faaliyetlerinin başına Zeynep Özen getirildi.

Kariyerine 2004 yılında Tırsan Treyler’de başlayan Özen, 15 yıl otomotiv ve ticari araç sektöründe farklı pazarlama pozisyonlarında çalıştı. Tırsan Treyler’de DAF, Kaessbohrer, Talson ve Tırsan markalarından sorumlu pazarlama uzmanı olarak görev almasının ardından, 2007 yılında başladığı Temsa Motorlu Araçlar bünyesinde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticiliği görevini 11 yıl sürdüren Özen, Mitsubishi Motors ve Fuso markalarının pazarlama ve iletişim faaliyetlerini yürüttü.

Zeynep Özen, 2003 yılında Marmara Üniversitesi Almanca İşletme bölümünden mezun oldu. 2006 yılında ise aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Fakültesinde, Almanca Üretim Yönetimi ve Pazarlama yüksek lisans eğitimini tamamladı. Özen, akıcı şekilde İngilizce ve Almanca biliyor.


Forum Makina
Forum Makina