HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2019
İş Makinası - Tırsan Treyler, Bauma 2019’da çözümlerini sergileyecek
Tırsan Treyler, Bauma 2019’da çözümlerini sergileyecek

Tırsan Treyler, Bauma 2019’da çözümlerini sergileyecek

Treyler üreticisi Tırsan, inşaat sektörü için sunduğu en geniş ürün gamını Almanya’nın Münih şehrinde 8-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Bauma 2019 Fuarı’nda sergileyecek. 


 55’ten fazla ülkede faaliyet gösteren Tırsan Treyler; inşaat, hammadde, petrokimya ve çimento gibi sektörlere yönelik taşıma çözümleri ortaya koyan Kässbohrer markası ile Bauma Fuarı’nda ziyaretçi ve müşterileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Şirket, bu kapsamda 3 akslı uzayabilen Kässbohrer Mega platform K.SPA M, hafif tasarımlı Yatay Silobas K.SSL 35 ve en son teknoloji ile donatılmış Alüminyum Damper K.SKA’yı da kapsayan geniş ürün yelpazesini fuarda sergileyecek. Tırsan’ın ayrıca fuarda iki yeni lansman aracını inşaat ve ağır nakliye endüstrilerine yönelik olarak tanıtacağı da belirtildi.Tırsan’dan Bauma 2019’a özel mikrosite

Tırsan, Bauma 2019 fuarı öncesi bauma.kaessbohrer.com mikrositesini İngilizce ve Almanca dillerinde hizmete sundu. Ziyaretçiler bu mikrosite üzerinden stantta sergilenecek araçlar hakkında detaylı bilgiye, Tırsan’ın inşaat sektörü için sunduğu geniş ürün gamına ve lansman araçları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilecekler. Aynı zamanda bu mikrosite üzerinden toplantı ve randevu talebi de oluşturulduğu belirtiliyor. 

Forum Makina
Forum Makina