HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2019
İş Makinası - Wirtgen Group’tan akıllı sinerji teknolojileri ve inovasyonlar
Wirtgen Group’tan akıllı sinerji teknolojileri ve inovasyonlar

Wirtgen Group’tan akıllı sinerji teknolojileri ve inovasyonlar

Her biri alanında uzmanlaşmış olan Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleeman ve Benninghoven markalarını bünyesinde bulunduran Wirtgen Group, bir yol inşası için müteahhitlerin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri, bir bütünün birer parçası olarak birbirleriyle sinerji yaratacak şekilde ve en son teknolojiyle sunduğunu, fuardaki ‘Smart Synergies and Innovations’ sloganı ile vurgulayacak.

En yeni modellerin, yaratıcı ve akıllı çözümlerin uygulamalı olarak sergileneceği fuarda Wirtgen Group, bir süre önce bünyesine katıldığı John Deere ile aynı çatı altında ilk kez bir organizasyonda yer almış olacak.

Aralarında birçok yeni ürününün de yer alacağı sergilenecek 120’ye yakın ürün arasında Wirtgen; soğuk kazma, soğuk geri dönüşüm, toprak stabilizasyonu, beton serme ve yüzey madenciliği alanındaki son modellerini sergileyecek.

Vögele’nin yeni Super 3000-3i modeli, SB350 tablası ile 18 metreye kadar genişlikte serme imkanı sağlayacak.

Hamm geleceğin sıkıştırma teknolojisi başlığı altında HP serisindeki yeni lastikli silindirlerini sunacak. Kleemann tarafında taş ocakları ve daha çevre dostu operasyonlar için geliştirilen mobil kırma ve eleme alanındaki yaratıcı çözümler gözler önüne serilecek.

Benningkoven’de dünya genelinde kullanılan ECO asfalt plentlerinin ve TBM taşınabilir serisinin en son modelleri sergilenecek. Çeşitli John Deere iş makineleri de fuar alanında yer alacak.

Forum Makina
Forum Makina