Forum Makina
Forum Makina
BİZE ULAŞIN

FORUM MAKİNA İŞ VE İNŞAAT MAKİNALARI

Adres: İçerenköy Mah. Çetinkaya Sk. Prestij Plaza No:28 D:4 Ataşehir - İstanbul / Türkiye

Telefon: +90 216 3888013

Faks:

Cep Telefonu: +90 532 6951544

E-posta: gkuyumcu@forummakina.com.trBİZ KİMİZ ?

İletişim çağı ile birlikte değişen ve çok daha etkili hale gelen yeni medya düzeni içerisinde, iş ve inşaat makinaları sektörü için sadece bir haber kanalı değil; satıcı firmalar, makina sahipleri ve makinalara ihtiyaç duyanlar arasında güçlü bir köprü olmayı hedefliyoruz.

Sektörün hassasiyet ve önceliklerini bilerek; yedek parça, servis, satış, ikinci el, kiralama ve pazarlama gibi hemen tüm açılarından bakabiliyor olmamız, hedefimize ulaşmak için bize güçlü bir ışık tutuyor. İnternet sitemizin tamamen yenilenen yapısı ile daha basit, kullanımı kolay ve kullanıcılarını kendine bağlayan bir yapı oluşturmaya gayret ettik.

Yeni internet sitemiz ile makina sahipleri kendilerini sistemimize tanımlayarak müşterilerine kolayca ulaşacak; ihtiyaç sahipleri de çözüme hızlı bir şekilde erişebileceklerdir. Kiralama, ikinci el ve operatör bölümlerimiz tamamen yenilenmiştir. Marka ve model bazında, tüm makinaların katalog değerlerinin kolayca karşılaştırılabildiği bölümümüz, güncellenen veri tabanı ile yine en ilgi çekici bölümlerimiz arasında yer alacaktır.

İLETİŞİM FORMU
Adınız Soyadınız
E-Posta
Firma Adı
Telefon Numaranız
Gsm Numaranız
Konu
Mesajınız
Forum Makina
Forum Makina
Forum Makina
Forum Makina