Forum Makina
Forum Makina
HABER MERKEZİ

Seçimlerinizi yaparak tüm haberlerimize ulaşabilirsiniz.

HABER ABONELİĞİ

Sektördeki gelişmeler, yeni ürünler ve aktivitelerle ilgili olarak bizden düzenli bilgilendirme mailleri almak için
abone olunuz.

HABERLERİMİZ
2013
İş Makinası - JCB Vibromax Yol Silindirleri artık SİF İş Makinaları güvencesinde
JCB Vibromax Yol Silindirleri artık SİF İş Makinaları güvencesinde

2005 yılında JCB tarafından satın alınan Alman yol silindir markası JCB Vibromax, 2013 yılı itibariyle Türkiye’de artık SİF İş Makinaları güvencesiyle kullanıcılara sunulacak.
 
Dünyanın önde gelen iş makinaları üreticilerinden JCB, 2005 yılında satın aldığı Alman silindir markası Vibromax’in Türkiye’deki satış ve servis haklarını SİF İş Makinaları’na devrediyor.
 
JCB Vibromax Yol Silindirleri’nin ön plana çıkan bazı özellikleriyle ilgili olarak firmadan yapılan açıklamada şu bilgilere yer veriliyor:
  • Daha az ama daha sağlam parçalar ile hasarlara dayanıklı ve uzun ömürlü bir araç olan Vibromax’in tambur içindeki vibrasyon şaftı, rakiplerinin aksine tek parçadan oluşuyor. Öngerilimli ve 3 noktadan bağlı vibrasyon takozları ise, hidrolik motoru daha iyi koruyor. Alman kalitesi ve mühendisliğinin iyi bir örneği olan JCB Vibromax, kullanıcılarına uzun süreli ve sorunsuz kullanım imkânı veriyor.
  • JCB Vibromax’ın bir diğer özelliği de verimliliği. Sınıfının en verimli araçlarından biri olan Vibromax, genişliği, titreşim performansı ve daha az pas geçişleri ile daha fazla iş yapmayı başarırken, otomatik titreşim sistemi ile daha iyi sonuç veriyor.
  • JCB Vibromax’in verimliliği ve performansı daha düşük operasyon maliyeti getiriyor. Örneğin JCB Vibromax yağlama maliyetinden her 10.000 saatlik çalışma süresinde 250 saat tasarruf sağlıyor. Hidrolik tasarımı sayesinde, benzerlerine göre %52 daha iyi tırmanma kabiliyeti sunan JCB Vibromax, kaymayı önleyen ve ağırlığı dağıtan sistemleri, güçlü JCB Dieselmax motoru ile eşsiz bir performans ortaya koyuyor.
  • JCB Vibromax, parçalarının kolayca çıkarılıp takılması, çarpmalı yağlama sistemi ve kolay değiştirilebilir vibrasyon takozları ile kullanım kolaylığı açısından da benzersiz. Hidrolik sistem arıza tesbit için tek noktaya toplanmış test noktaları bulunan JCB Vibromax’in standart parçaları arasında acil durum için pompa da bulunuyor.
 
Vibromax silindirleri Türkiye’de daha önce Alfatek Grup tarafından temsil ediliyordu.

Forum Makina
Forum Makina
Forum Makina
Forum Makina